Biuropark Nowa Inwestycja w Pruszkowie

Przygotowaliśmy dla Państwa nową Inwestycję w Pruszkowie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Niecałej 22.

Kolejny kameralny projekt gwarantuje niewielką ilość jednostek mieszkalnych. W budynku zaprojektowano dla osób oczekujących odpowiedniego standardu 11 APARTAMENTÓW oraz 2 PENTHOUSY  na ostatniej kondygnacji. Zaprojektowano pomieszczenia o wysokości około 270 cm zapewniające należny odpoczynek. Budynek zlokalizowano w granicy Parku Kościuszki przy deptaku bez ruchu samochodowego z dopuszczonymi do ruchu samochodami mieszkańców. Większość (8 z 11) apartamentów i 2 PENTHOUSY posiadają okna zwrócone na starodrzewie Parku Kościuszki. Budynek będzie wyposażony w pompy ciepła jako źródło energii cieplnej pracujące przy wykorzystaniu energii uzyskanej z paneli fotowoltaicznych na dachu. Skutki zmian cen energii elektrycznej i cieplnej dla mieszkańców budynku będą mocno zredukowane.

W budynku zaprojektowano windę z poziomu garażu na wybrane piętro. W parkingu podziemnym zaprojektowano 17 miejsc postojowych do wyboru przez lokatorów.

Nowe Mieszkania w Pruszkowie

Opcjonalnie można będzie zamówić panele fotowoltaiczne na dachu dla poszczególnych mieszkań w modułach 1,23 kW,  2,46 kW,  3,69 kW (ilość modułów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Jakość wykończenia

Do budynku wejdziemy przez wejście z podcienia od strony ulicy Niecałej. Wejście podobnie jak w ostatnio zrealizowanej inwestycji zostanie wykończone dobrej klasy materiałami.

Nowe mieszkania Pruszków

Standard dla zapewnienia komfortu stanowić będzie instalacja indywidualnej klimatyzacji do wyposażenia według uznania lokatora. Budynek w celu zapewnienia lokatorom najwyższego komfortu będzie docieplony wełna mineralną i tynkiem sylikonowym lub mineralnym. Takie rozwiązanie pozwala na swobodny przepływ wilgoci z pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz.

W budynku zaprojektowano zbiornik na wodę deszczową do wykorzystania przez lokatorów do celów: podlewania ogródków i sanitarnych.

Wizualizacja 3d