Nowe mieszkania w Pruszkowie

Unikalna i niepowtarzalna lokalizacja wyznaczyła kierunek projektu deweloperskiego dla osób oczekujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania. Widok z okien na starodrzew parku w nowym mieszkaniu  pozwoli z optymizmem rozpocząć kolejny dzień.

Nowa  inwestycja deweloperska powstanie na terenie przylegającym do Parku Kościuszki w Pruszkowie przy ulicy Niecałej 22. Zaprojektowano nowoczesny  i niepowtarzalny budynek spełniający dodatkowo wymagania z zakresu energooszczędności. Przyszli lokatorzy nie będą w znaczący sposób odczuwali zmian cen energii elektrycznej i cieplnej. Zainstalowane pompy ciepła zasilane energią elektryczną z paneli fotowoltaicznych pozwolą przez większą część roku skorzystać z ekologicznego i darmowego źródła ciepła.  Niska emisyjności budynku stanowi istotny warunek dla realizacji projektu. Rozwiązania techniczne, przyjęte przez biuro projektowe, stawiają nową inwestycję w awangardzie standardów technicznych.

Lokatorzy w nowych mieszkaniach w Pruszkowie będą mogli zamówić panele fotowoltaiczne na dachu dla zasilania elektrycznego wybranych przez siebie apartamentów.

Jesteśmy lokalnym małym deweloperem w Pruszkowie. Poprzednia inwestycja deweloperska została zrealizowana także w Pruszkowie przy ulicy Owocowej 7, gdzie mieści się nasze biuro.